Ludvida

Nabídka


Fotografie

Všechny uveřejněné fotografie jsou prodejné. Rozlišení originálu je uvedeno u každé fotografie. Snímky publikované zde na webu jsou zmenšené a oproti originálu mají výrazně sníženou kvalitu.

Cena je závislá na velikosti, aktuální ceně materiálu, tisku a především na tom, jestli jde o tvůrčí fotografii nebo fotografii Přírody.

Je možné si koupit:

  • klasickou fotografii
  • fotografii na plátně
  • fotografii na desce Kapa

Až si vyberete fotografii, pošlete mi nezávazně poptávku na email, obratem vám vypočítám cenu. Je třeba uvést velikost obrazu a materiál, na který ji chcete vytisknout, případně, jestli chcete rámeček. Ideálně vám ji následně pošlu přes Zásilkovnu.

Doporučuji tisk na plátno. Je to skutečný fotoobraz. Nevybledne, nepotřebuje rámeček a lze jej otírat. Fotografie na plátně je vypnuta na dřevěný rám a zahnuta přes něj. Její tloušťka je do 3 cm. Kapa je deska z umělé hmoty tloušťky cca 0,3 cm. Obraz je omyvatelný.


Kalendáře

Kalendář je velikosti A3. Obsahuje přibližně 50 fotografií Přírody Orlických hor. Pokud si jej chcete objednat (a s ním spousty energie na celý rok), tak napište počet kusů na email.

Jeho cena se každým rokem mění podle ceny papíru a ceny tisku. Bude zveřejněna včas na těchto stránkách po domluvě s tiskařem. Kalendáře posílám přes Zásilkovnu nejpozději na začátku prosince. Balím je tak dobře, že nedochází k poškození.

Poklepáním na kalendář zobrazíte ukázky


Knihy

Nabídka knihy Chvilky na snění (2020)

Kniha fotografií a textů Chvilky na snění má 22 stran formátu A4.

Obsahuje kreativní fotografie z mé první výstavy Osmnáct zastavení (je možné si ji prohlédnout online v sekci výstavy) a texty, které se mnou souzní. Je zdrojem energie, uklidnění a inspirace.

Cena je 460 Kč

Poklepáním na obrázek zobrazíte ukázky